Kookvideo met groentes uit onze Urban Garden!

Kijk is! Een kookvideo met een recept uit onze eigen Urban Garden bij de productie keuken!

Springertuin

Sinds kort werkt Food Jazz & DJ’s samen met de Springertuin in Utrecht. Deze tuin levert Food Jazz & DJ’s wekelijks dagverse groentes. S’ochtends geoogst en s’avonds op het bord. Niet zomaar groentes maar bijzondere gewassen! Wat dacht u van boomspinazie, hauwtjes van ramanas, mosterdbloem, st Jans ui en nog veel meer! Onze kok is in zijn nopjes met deze nieuwe samenwerking! U kunt de tuin ook bezoeken, hij is de moeite om te bekijken waard.

Kokende ritmes

Deze artiest kan gewoon alles met geluid! Zelfs koken. Wij vonden hem zo leuk dat we het filmpje maar op de site hebben gezet.

Stoofpeertjes in honingwijn

Het is weer het perfecte seizoen voor stoofpeertjes!! Voor u een origineel recept met een gekke twist, namelijk stoofpeertjes in honingwijn ( mede ). Neem contact met ons op als u niet aan deze oud middeleeuwse wijn kunt komen.

Schil 1 kg stoofperen. doe in een pan met 80 g suiker,2 glazen honingwijn, 1 vers vanillestokje ( opengesneden ) en een eetlepel sinaasappelschil. Laat een uurtje stoven. Serveer met verse honingraat en jonge geitenkaas!